PĀRDOŠANAS PERSONĀLA APMĀCĪBAS

Fokuss- 100% praktisks pielietojums, pārdošanas prasmju tūlītēja pielietošana, disciplīna, nepārtraukts pārdošanas rezultātu monitorings, ikdienas ritms, emocijas, neatlaidība un maksimāla pašatdeve. Ja iepriekšējais mums ir kopīgs- laipni lūgti "Pārdošanas skolā". Mums ir unikālas pārdošanas un servisa personāla apmācības, jo pārdošanas ir mūsu vaļasprieks un aizraušanās. 

KORPORATĪVĀS PĀRDOŠANAS APMĀCĪBAS

Izstrādājam individuālu pārdošanas apmācību programmu katram uzņēmumam, teorija + praktiskie uzdevumi pārdošanā+ mājasdarbi. Uzreiz ikdienā lietojami paņēmieni.
Apmācības uzņēmumiem> ŠEIT

Publiskie pārdošanas semināri un apmācības

Vienu reizi mēnesī ir iespēja apmeklēt mūsu publiskās lekcijas gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Vairāk kā 9 dažādas pārdošanas tēmas. Dalības maksa apmācībās: 29 Euro.
Publiskās lekcijas- ŠEIT

Komandas iedvesmas lekcijas

Personāla izdegšana- viens no iemesliem zemam pārdošanas sniegumam. Mēs izcili atdzīvinām un iedvesmojam gan atsevišķas personas, gan komandas. Tikai dažas stundas un personālam mirdzēs acis.
Par iedvesmas lekcijām- ŠEIT

Vienas dienas pārdošanas apmācības uzņēmumiem

Ja Jūsu uzņēmumam ir ļoti saspringts darba grafiks, tomēr ir vēlme iegūt jaunas zināšanas pārdošanā, tad šī ir lieliska iespēja vienā dienā kompresēti un aktīvi tās apgūt.
Vienas dienas apmācības- ŠEIT

Divu dienu pārdošanas apmācības ar praktikumu

Lieliski, ja starp apmācībām tiek uzdoti praktiskie mājasdarbi, jo tādējādi ir iespēja izmērīt arī iegūto zināšanu pielietojamu praksē. Personālam spēj integrēt iegūtās zināšanas, sagatavot jautājumus.
Divu dienu apmācības- Šeit

MAKSĀ PAR REZULTĀTU!

Mēs vienojamies par konkrētiem KPI mērķiem.
*Ja mēs tos sasniedzam, Jūs veicat samaksu par labi padarītu darbu.
*Ja mēs tos nesasniedzam, Jūs mums nemaksājat NEKO un + mēs Jums maksājam kompensāciju 50O€!

​Kad meklēsiet savu partneri personāla apmācībām un attīstībai, pajautājiet par līdzatbildību un riskiem.

IZDEVĪGI PIEDĀVĀJUMI

GADA ABONEMENTS -50% 
Iegādājoties gada abonementu uz 10 dažādām lekcijām - tagad maksā tikai 145 Euro ( iepriekš 290 Euro), IetaupI 50%, jeb 145 Euro . Piesakies TE!

* Abonementu var iegādāties fiziska kā arī juridiska persona. Ja netiekat uz kādu lekciju, Jūs varat šo pašu lekciju apmeklēt citā datumā. Ja kāda no lekcijām Jums nešķiet saistoša- Jūs varat uz to aicināt savu kolēģi, draugu vai jebkuru citu personu. Abonementu iegādes skaits nav ierobežots. 

Pārdošanas un vadības konference
"GRAND SALES 2018: Black FRIDAY"
SUPER BIĻEŠU PĀRDOŠANA -50% Piesakies TE!
*10:00-16:00, 13.aprīlis piektdiena
+ aizraujoši un praktiski pielietojami pieredzes stāsti;
+ tendences 2018 un jaunākās teorijas pārdošanā;
+ pārdošanas komandas efektivitāte, KPI un kvalitātes bāzes;
+ noslēpumi un "odziņas" pārdošanā no ikdienas pārdošanas "monstriem";
+ padomi un atziņas pārdošanas vadībā;
+ kā radīt sajūsmas vērtu klientu servisu;
+ 100% enerģijas uzlāde un pilnīgs Refresh;
+ sacīkstes, konkursi un balvas;
+ kontaktu siena

PĀRDOŠANAS APMĀCĪBAS UN KURSI

Populārākās pārdošanas, publiskās apmācības notiek 1x mēnesī. Kopā vairāk kā 10 dažādas tēmas gan pārdošanā, gan komunikācijā un izcilā klientu servisā. Kopējais iespējamais vienu skaits ir 50, tādēļ ir nepieciešama laicīga PIETEIKŠANĀS.  Katra lekcija notiek 3 stundas ar vienu 10 min. pārtraukumu. Dalības maksa vienā publiskā pārdošanas lekcijā ir 29 Euro ar PVN. Par šī lekcijām ir izcilas ATSAUKSMES. 

Pārdošanas apmācības: KUR UN KĀ MEKLĒT JAUNUS KLIENTUS

Apmācības katram izsalkušam pārdevējam, kura mērķis ir iegūt jaunas "asinis" uzņēmuma asinsritē. Kur atrast jaunos klientus, kā viņus uzrunāt, kā izveidot izcilu pārdošanas piedāvājumu, kā atkārtot darījumus ar jauniem klientiem? Atbildes kopā atradīsim šajā pārdošanas komandas lekcijā. Pēc šīs lekcijas Jūsu klientu portfelis noteikti pieaugs vismaz par 10%.

Pārdošanas apmācības: TELEMĀRKETINGA MEISTARKLASE

Pārdošanas kursi aktīvās pārdošanas cilvēkiem. Laiks, ritms, saturs, ietekmes paņēmieni, intriga, pareizu vārdu atlase un virknējums. Tas viss ir tikai daļa no efektīvas un augstas konversijas telefona sarunas. Papildus skripti, runas moduļi un reakciju analītika. Jā, pēc šīm apmācībām Jūs citādi raudzīsieties uz telefona sarunu.

Pārdošanas apmācības: VEIKSMES FORMULA PĀRDOŠANĀ

Pārdošanas universālās tehnikas savienojot ar cilvēkam no Dieva piešķirtām īpašībām- pārdošana veidojās dabiski. Šajā pārdošanas un komunikācijas lekcijā mēs apskatīsim to kā nekļūstot agresīvam un nelaužot savus principus, audzināšanu un pasaules redzējumu, var arī sasniegt augstus rezultātus. Pārdošana bez spiediena un ,bez "uzmākšanās". Dabisks pārdevējs.

Pārdošanas apmācības: MANIPULATĪVĀS METODES PĀRDOŠANĀ

Komunikāciju seminārs A līmeņa pārdevējiem, kuri ir gatavi kāpt pāri robežām un barjerām. Prasmīgi vadot cilvēka prātus, Jūs kļūstat neuzveicams. Šajā pārdošanas lekcijā Jūs noteikti iegūsiet ceļu uz jaunām virsotnēm, drosmi apskatīt cilvēkus no cita "dzīvnieciskā" aspekta. Jūs spējas klientam ieviest uzticamību, mīlestību, lojalitāti, steigu un prieku. Ne tikai dabīgi, jo tam ir nepieciešams laiks, bet arī mākslīgi. Kā? Tiekamies!

Pārdošanas apmācības: ĶERMEŅA VALODA PĀRDOŠANĀ

Šīs ir apmācības tiem cilvēkiem, kuri vienmēr aizdomājās par iespējām un ideāliem pārdošanās procesā. Jā, cilvēku var daļēji nolasīt pēc viņa kustībām, sejas vaibstiem, žestiem, acu reakcijām, intonācijām un reakcijām. Tās prasmīgi nolasot pirms komunikācijas ir iespējams saprast klienta iespējamos rīcības un teksta, reakciju moduļus. Ķermenis dod iespēju mums iegūt vairāk informācijas, kura, savukārt, ļauj sasniegt nepieciešamo mērķi.

Pārdošanas apmācības: PĀRDOŠANAS PIEDĀVĀJUMS UN TĀ PREZENTĀCIJA

Šīs ir prasmīgas komunikācijas un pārdošanas apmācības, kurās izmantojot balss tembru, intonāciju, tonalitāti, ritmu un uzsvarus- tos savienosim ar stratēģiski veidotu un strukturētu prezentāciju. Kopējais rezultāts nodrošinās 100% veiksmi Jūsu uzņēmuma vai produktu virzībā. Tāpat mācīsimies veidot piedāvājuma formas un uzsvarus. Iekļausim tajā dažas pārdošanas manipulācijas cenas noturēšanai.

APSKATIET FOTO NO APMĀCĪBĀM

NOSKATIES VIDEO UN TIEKAMIES MĀCĪBĀS

KĀPĒC PĀRDOŠANAS SKOLA?

25
gadu  panākumiem bagāta pieredze pārdošanā
12180
iedvesmotu cilvēku apmācībās 
1740
pārdošanas
apmācības
1000
izcilas klientu
​atsauksmes
28
dažādas nozares
​un 5 valstis
100%
praktiska un  aizraujoša
apmācību ​pieeja