PERSONĀLA APMĀCĪBAS PĀRDOŠANĀ UN KOMUNIKĀCIJĀ

KORPORATĪVĀS PĀRDOŠANAS APMĀCĪBAS

Izstrādājam individuālu pārdošanas apmācību kursu programmu katram uzņēmumam, teorija + praktiskie uzdevumi pārdošanā+ mājasdarbi. Klāt Slepenie pircēji un esošās darba kvalitātes audits
Apmācības, kursi uzņēmumiem >

Publiskie kursi, semināri un apmācības.

Vienu reizi mēnesī ir iespēja apmeklēt mūsu publiskās lekcijas gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Vairāk kā 10 tēmas. Dalības maksa apmācībās: 29 Euro.
Publiskās lekcijas, kursi >

Komandas iedvesmas lekcijas

Personāla izdegšana- viens no iemesliem vājam rezultātam. Mēs izcili atdzīvinām un iedvesmojam gan personas, gan komandas. Tikai dažas stundas un personālam mirdzēs acis.
Iedvesmas lekcijas, kursi >

Vienas dienas pārdošanas apmācības uzņēmumiem

Ja Jūsu uzņēmumam ir saspringts darba grafiks, tomēr ir vēlme iegūt jaunas zināšanas, tad šī ir lieliska iespēja vienā dienā kompresēti un aktīvi tās apgūt.
Vienas dienas kursi, apmācības >

Divu dienu pārdošanas apmācības ar praktikumu

Lieliski, ja starp apmācībām tiek uzdoti praktiskie mājasdarbi, ir iespēja izmērīt arī iegūto zināšanu pielietojamu praksē, personālam integrēt iegūtās zināšanas, sagatavot jautājumus.
Divu dienu apmācības, kursi >

BIZNESA KONSULTĀCIJAS UN AUDITS

Pārdošanas skola sniedz biznesa konsultācijas saviem klientiem par dažādiem biznesa procesiem. Uzskatām, ka rezultāts ir atlikums procesu kvalitātei. Veicam personāla darba kvalitātes un noslodzes auditu. Vērtējam cenu un atlaižu politiku, klientu segmentāciju kā arī piedāvājumu kvalitāti. Personāla apmācības, kursi, bieži, ir pēdējais uzdevums mūsu darba sarakstā. Jo bez sakārtotiem procesiem, personāla mācības var kļūt par neefektīvu Jūsu naudas un laika investīciju.  Pareizi būtu procesu loģiski un tālredzīgi, tādējādi nodrošinot Jūsu uzņēmumam maksimālu atdevi. Piemēram, mēs varam veikt Jūsu apmācību kursa ierakstu, tas Jums ļaus izveidot apmācību pēctecību arī darbiniekiem, kuri uzņēmumam ir pievienojušies nesen. Tā Jūs ietaupīsiet apmācībām nākotnē. 

Personāla atlases, motivācijas un vadības konsultācijas

Tirdzniecības vai pakalpojuma vietas kvalitātes audits

Konsultācijas prezentāciju rīkošanā un vadībā

Personāla darba kvalitātes audits un uzraudzība

Pārdošanas un attīstības plānu kvalitātes audits

UNIKĀLI- TIKAI PĀRDOŠANAS SKOLĀ

MAKSĀ TIKAI PAR REZULTĀTU
​Mēs vienojamies par konkrētiem KPI mērķiem.
*Ja mēs tos sasniedzam, Jūs veicat samaksu par labi padarītu darbu.
*Ja mēs tos nesasniedzam, Jūs mums nemaksājat NEKO un + mēs Jums maksājam kompensāciju 50O€!
​Kad meklēsiet savu partneri personāla apmācībām un attīstībai, pajautājiet par līdzatbildību un riskiem.

IZDEVĪGI PIEDĀVĀJUMI

-50% atlaide 10 lekciju abonementam. Tagad 145 Euro, jeb 14,50 Euro par lekciju.

Iegādājoties gada abonementu uz 10 dažādām lekcijām, kursiem - tagad maksā tikai 145 Euro (iepriekš 290 Euro), Ietaupi 50%, jeb 145 Euro

Izcils piedāvājums uzņēmumiem ar -50% atlaidi: apmācības 2 x mēnesī,

Iekļauts SLEPENIE PIRCĒJI, konkursi un balvas, epastu un zvanu audits. Izcila cena, lieliskas atsauksmes. Starplaiks 2 nedēļas ar izmērāmiem KPI.

-50 % atlaide ielūgumam uz konferenci, BŪS 98 Euro / TAGAD 49 Euro

Pārdošanas un vadības konference "GRAND SALES 2018: Black FRIDAY" SUPER BIĻEŠU PĀRDOŠANA -50%! Kad: 10:00-16:00, 13.aprīlis piektdiena, KUR: VEF KVARTĀLS

PĀRDEVĒJU ROKASGRĀMATA AR 2 IEVIEŠANAS APMĀCĪBĀM PAR ĪPAŠU -50% CENU

Pārdevēju rokasgrāmata ir uzņēmuma kvalitātes standarts klientu servisā. Mēs izstrādāsim JŪSU uzņēmuma Pārdevēja rokasgrāmatu un to ieviesīsim ar 2 apmācību kursiem.

APSKATIET FOTO NO APMĀCĪBĀM

NOSKATIES VIDEO UN TIEKAMIES MĀCĪBĀS

MUMS UZTICAS VADOŠIE LATVIJAS UZŅĒMUMI

PĀRDOŠANAS APMĀCĪBAS UN KURSI

Populārākās komunikācijas un pārdošanas apmācības notiek 1x mēnesī. Kopā vairāk kā 10 dažādas tēmas pārdošanā, komunikācijā un izcilā klientu servisā. Kopējais iespējamais vienu skaits ir 50, tādēļ ir nepieciešama laicīga PIETEIKŠANĀS.  Katra lekcija, kursi notiek 3 stundas ar vienu 10 min. pārtraukumu. Dalības maksa vienā publiskā pārdošanas lekcijā ir 29 Euro ar PVN. Par šī lekcijām ir izcilas ATSAUKSMES. 

Pārdošanas apmācības: KUR UN KĀ MEKLĒT JAUNUS KLIENTUS

Apmācības katram izsalkušam pārdevējam, kura mērķis ir iegūt jaunas "asinis" uzņēmuma asinsritē. Kur atrast jaunos klientus, kā viņus uzrunāt, kā izveidot izcilu pārdošanas piedāvājumu, kā atkārtot darījumus ar jauniem klientiem? Atbildes kopā atradīsim šajā pārdošanas komandas lekcijā. Pēc šīs lekcijas Jūsu klientu portfelis noteikti pieaugs vismaz par 10%.

Pārdošanas apmācības: TELEMĀRKETINGA MEISTARKLASE

Pārdošanas kursi aktīvās pārdošanas cilvēkiem. Laiks, ritms, saturs, ietekmes paņēmieni, intriga, pareizu vārdu atlase un virknējums. Tas viss ir tikai daļa no efektīvas un augstas konversijas telefona sarunas. Papildus skripti, runas moduļi un reakciju analītika. Jā, pēc šīm apmācībām Jūs citādi raudzīsieties uz telefona sarunu.

Pārdošanas apmācības: VEIKSMES FORMULA PĀRDOŠANĀ

Pārdošanas universālās tehnikas savienojot ar cilvēkam no Dieva piešķirtām īpašībām- pārdošana veidojās dabiski. Šajā pārdošanas un komunikācijas lekcijā mēs apskatīsim to kā nekļūstot agresīvam un nelaužot savus principus, audzināšanu un pasaules redzējumu, var arī sasniegt augstus rezultātus. Pārdošana bez spiediena un ,bez "uzmākšanās". Dabisks pārdevējs.

Pārdošanas apmācības: MANIPULATĪVĀS METODES PĀRDOŠANĀ

Komunikāciju seminārs, kursi A līmeņa pārdevējiem, kuri ir gatavi kāpt pāri robežām un barjerām. Prasmīgi vadot cilvēka prātus, Jūs kļūstat neuzveicams. Šajā pārdošanas lekcijā Jūs noteikti iegūsiet ceļu uz jaunām virsotnēm, drosmi apskatīt cilvēkus no cita "dzīvnieciskā" aspekta. Jūs spējas klientam ieviest uzticamību, mīlestību, lojalitāti, steigu un prieku. Ne tikai dabīgi, jo tam ir nepieciešams laiks, bet arī mākslīgi. Kā? Tiekamies!

Pārdošanas apmācības: ĶERMEŅA VALODA PĀRDOŠANĀ

Šīs ir apmācības tiem cilvēkiem, kuri vienmēr aizdomājās par iespējām un ideāliem pārdošanās procesā. Jā, cilvēku var daļēji nolasīt pēc viņa kustībām, sejas vaibstiem, žestiem, acu reakcijām, intonācijām un reakcijām. Tās prasmīgi nolasot pirms komunikācijas ir iespējams saprast klienta iespējamos rīcības un teksta, reakciju moduļus. Ķermenis dod iespēju mums iegūt vairāk informācijas, kura, savukārt, ļauj sasniegt nepieciešamo mērķi.

Pārdošanas apmācības: PĀRDOŠANAS PIEDĀVĀJUMS UN TĀ PREZENTĀCIJA

Šīs ir prasmīgas komunikācijas un pārdošanas apmācības, kurās izmantojot balss tembru, intonāciju, tonalitāti, ritmu un uzsvarus- tos savienosim ar stratēģiski veidotu un strukturētu prezentāciju. Kopējais rezultāts nodrošinās 100% veiksmi Jūsu uzņēmuma vai produktu virzībā. Tāpat mācīsimies veidot piedāvājuma formas un uzsvarus. Iekļausim tajā dažas pārdošanas manipulācijas cenas noturēšanai.

KĀPĒC PĀRDOŠANAS SKOLA?

25
gadu  panākumiem bagāta pieredze pārdošanā
1000
izcilas klientu
​atsauksmes
12180
iedvesmotu cilvēku apmācībās 
28
dažādas nozares
​un 5 valstis
1740
pārdošanas
apmācības
100%
praktiska un  aizraujoša
apmācību ​pieeja