+371 26401908
+371 26401908

Viktors Gorodņičijs

Efektīva vadība sākas ar skaidru vīziju un konkrētiem mērķiem.

TOP tēmas izcila vadītāja praksei

Viktors Gorodņičijs nosvērtā, taču enerģiskā un koncentrētā veidā dalās savās bagātajās zināšanās un pieredzē trīs izcilās programmās, kas būs piemērotas jebkuram vadītājam dažādos līmeņos. Programmu saturs veidots dziļi praktisks, neatkārtojot vadītajiem jau labi zināmās teorijas, bet fokusējoties uz dažādu tehniku un rīku apgūšanu, kas praksē veicinās efektīvākus vadības procesus.

Viktors Gorodņičijs

Uzņēmējs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā, biznesa vadības un attīstības eksperts, specializējies personāla vadībā un biznesa plānošanā.

EFEKTĪVA VADĪTĀJA 7 NOSLĒPUMI

Programma ambicioziem, mainīties gataviem vadītājiem, kā arī cilvēkiem, kas vēlas kļūt par labiem vidējā un augstākā līmeņa vadītājiem

APMĀCĪBAS PRAKTISKAJĀ VADĪBĀ

Programma zemākā un vidējā līmeņa vadītajiem, kuri vēlas saņemt praktiskas zināšanas un pieredzi vadībā

PRAKTISKĀ BUDŽETA VEIDOŠANA

Programma uzņēmejiem un vadītājiem, kuri vēlas saņemt praktiskas zināšanas budžetēšanā

EFEKTĪVA VADĪTĀJA 7 NOSLĒPUMI

Tēmas: Ko darīt, ja gribi, lai konkutenti seko tev, nevis tu konkurentiem? Uz kādiem mērķiem mēs orientējamies? Kā sasniegt rezultātu? Kādu darbības stratēģiju izvelēties, lai sasniegtu maksimālu rezultātu? Kas kopīgs labam dakterim un labam vadītājam? Vai gribat, lai arī jums 1+1=3. Kā saglabat asu prātu un labas darbaspējas?
  • Programmas apjoms: SAĪSINĀTAIS KURSS - 1 DIENA (6 STUNDAS), STANDARTA KURSS - 2 DIENAS (2X5 STUNDAS).
  • Mērķauditorija: Programma orientēta uz ambicioziem, mainīties gataviem vadītājiem, kā arī cilvēkiem, kas vēlas kļūt par labiem vidējā un augstākā līmeņa vadītājiem.

APMĀCĪBAS PRAKTISKAJĀ VADĪBĀ

Tēmas: Kas ir mūsdienu menedžeris? Rīkojumi vai kopīgi lēmumi? Sapulces, telefonzvani, e-pasti vai mentorings? Izvēlamies sev komandu. Kā motivēt darbiniekus? Vai nauda izšķir visu? Vai vadītājam pašam jāzina visu labāk par saviem komandas biedriem? Būt līderim un vadītājam - vai tas ir viens un tas pats?
  • Programmas apjoms: SAĪSINĀTAIS KURSS - 1 DIENA (5 STUNDAS), STANDARTA KURSS - 2 DIENAS (2X5 STUNDAS).
  • Mērķauditorija: Programma orientēta uz zemākā un vidējā līmeņa vadītajiem, kuri vēlas saņemt praktiskas zināšanas un pieredzi vadībā.

PRAKTISKĀ BUDŽETA VEIDOŠANA

Tēmas: Atšķirība starp planu un budžetu. Kam tas ir vajadzīgs un ar ko sākt? Nepieciešamie dati un rīki. Kas pirmais - vista vai ola? jeb - No sākuma vai no beigām? Optimistiski vai pesimistiski? Kad sākt, lai nebūtu par vēlu? Ko ar to pēc tam darīt?
  • Programmas apjoms: SAĪSINĀTAIS KURSS - 1 DIENA (6 STUNDAS), STANDARTA KURSS - 2 DIENAS (5+3 STUNDAS).
  • Mērķauditorija: Programma orientēta uz uzņēmejiem un vadītājiem, kuri vēlas saņemt praktiskas zināšanas budžetēšanā.

Piesakies apmācību programmai

Biznesa vadība/ Budžetēšana

Обязательное
Обязательное
vai zvani un konsultējies pa telefonu
+371 26401908