+371 26401908
+371 26401908

Mārtiņš Stelps

"Bizness ir komandas sporta veids"

Biznesa vadības ārpakalpojumi
Pārdošanas plānošana

Zināšanas tālredzīgai biznesa attīstībai

Droši var teikt, ka šobrīd viena no būtiskākajām globālās biznesa attīstības tendencēm ir uzticēt ar uzņēmuma pamatdarbību nesaistītus pakalpojumus profesionāliem ārpakalpojumu sniedzējiem, tai skaitā biznes vadības un personāla vadības procesus.
Uzņēmumam, kas apzināt nolēmis spert soli uz attīstību (paplašināšanos, jaunu tirgu apgūšanu, jaunu produktu ieviešanu, ražošanas apjomu palielināšanu, pārdošanas palielināšanu) svarīgs priekšnoteikums veiksmīgai un straujai attīstībai ir koncentrēties uz lietām, kas tiešām nes pievienoto vērtību, — klientu apkalpošanu, produktu ražošanu un pakalpojumu sniegšanu —, parējās aktivitātes atstājot speciālistu ziņā.
Biznesa vadības un personāla vadības ārpakalpojums var izpausties kā biznesa konsultācija uzņēmuma vadītjam vai padziļinātākā formā - uzņēmuma procesu plānošana un pat vadība.

Jauns pakāpiens biznesam

Jūsu uzņēmums ir sasniedzis daudz, taču Jūs vēlaties sasniegt vēl vairāk: paplašināt savu darbību, iekarot jaunus tirgus, ieviest jaunus produktus vai palielināt ražošanas apjomus. Šādos posmos jaunas zināšanas un svaigs skats uz uzņēmuma darbu ir īpaši svarīgs. 

Dariet to, kas Jums sanāk vislabāk

Uzticiet biznesa procesu sakārtošanu profesionālim, lai Jūs varat koncentrēties sava uzņēmuma pamatdarbam. Speciālista piesaiste ļauj gudri ietaupīt uzņēmuma resursus un atklāt tā potenciālu plānotajam izrāvienam.

Mārtiņš Stelps

Mārtiņš Stelps — uzņēmējs ar vairāk nekā 20 gadu veiksmīgu pieredzi tirdzniecības nozarē, biznesa vadības procesu eksperts  un attīstības speciālists.

Izglītība: LLU, Mašīnbūves inženieris
Papildus izglītība:

Individuālās koučinga sesijas
Treneru treniņš  (Demarsh)
Vadības prasmes (Demarsh)
Ikdienas haosa vadība, pašorganizēšanās vadītājiem (A.Fridman)
Padoto rīcības vadība (A.Fridman)
Podoto domāšanas vadība (A.Fridman)
Regulāra menedžmenta noregulēšana (A.Fridman)
Pieredze biznesā: kopš 1996. gada.
Vadības pieredze: Storent , Latakko, Senukai, Shell.

Biznesa vadības ārpakalpojumi

Praktiska konsultācija uzņēmuma vadītājam, uzņēmuma procesu plānošana un uzņēmuma vadība
— bagāta pieredze ļaus Jums sasniegt vairāk.

Biznesa attīstības plānošana

Rezultātu analīze, operatīvā plānošana, mērķu nospraušana, budžeta un naudas plūsmas veidošana.

Vadības prasmes

Vadības stila analīze, atgriezeniskās saites un kritikas apzināšana, lēmumu pieņemšanas modeļu izpratne, uzņēmumu operatīvā vadība, prioritāšu noteikšana, pienākumu deleģēšana, kontrole.

Uzņēmuma procesu vadība

Biznesa procesu sakārtošana, pārdošanas vadība, krājumu vadība, noliktavas procesu vadība, sanāksmju organizēšana un vadība, struktūras izveide, darbs ar debitoriem.

Personāla vadība

Komandas veidošana un vadība, jaunu darbinieku adaptācija, darbinieku attīstības pārrunas, motivācijas mehānismu izstrāde.

Piesaki biznesa konsultāciju vai apmācības

biznesa vadības vai personāla vadības jautājumos

Обязательное
Обязательное
vai zvani un konsultējies pa telefonu
+371 26401908