+371 26401908

PERSONĀLA APMĀCĪBAS PĀRDOŠANĀ UN KOMUNIKĀCIJĀ

KORPORATĪVĀS PĀRDOŠANAS APMĀCĪBAS

Izstrādājam individuālu pārdošanas apmācību kursu programmu katram uzņēmumam, teorija + praktiskie uzdevumi pārdošanā+ mājasdarbi. Klāt Slepenie pircēji un esošās darba kvalitātes audits
Apmācības, kursi uzņēmumiem >

Publiskie kursi, semināri un apmācības.

Vienu reizi mēnesī ir iespēja apmeklēt mūsu publiskās lekcijas gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Vairāk kā 10 tēmas. Dalības maksa apmācībās: 29 Euro.
Publiskās lekcijas, kursi >

Komandas iedvesmas lekcijas

Personāla izdegšana- viens no iemesliem vājam rezultātam. Mēs izcili atdzīvinām un iedvesmojam gan personas, gan komandas. Tikai dažas stundas un personālam mirdzēs acis.
Iedvesmas lekcijas, kursi >

Vienas dienas pārdošanas apmācības uzņēmumiem

Ja Jūsu uzņēmumam ir saspringts darba grafiks, tomēr ir vēlme iegūt jaunas zināšanas, tad šī ir lieliska iespēja vienā dienā kompresēti un aktīvi tās apgūt.
Vienas dienas kursi, apmācības >

Divu dienu pārdošanas apmācības ar praktikumu

Lieliski, ja starp apmācībām tiek uzdoti praktiskie mājasdarbi, ir iespēja izmērīt arī iegūto zināšanu pielietojamu praksē, personālam integrēt iegūtās zināšanas, sagatavot jautājumus.
Divu dienu apmācības, kursi >

BIZNESA KONSULTĀCIJAS UN AUDITS

Personāla atlases, motivācijas un vadības konsultācijas

Tirdzniecības vai pakalpojuma vietas kvalitātes audits

Konsultācijas prezentāciju rīkošanā un vadībā

Personāla darba kvalitātes audits un uzraudzība

Pārdošanas un attīstības plānu kvalitātes audits

LĪDZATBILDĪBA- TIKAI PĀRDOŠANAS SKOLĀ

MAKSĀ TIKAI PAR REZULTĀTU
​Mēs vienojamies par konkrētiem KPI mērķiem.
*Ja mēs tos sasniedzam, Jūs veicat samaksu par labi padarītu darbu.
*Ja  nesasniedzam, Jūs mums nemaksājat NEKO un mēs Jums maksājam kompensāciju 50O€!
​Kad meklēsiet savu partneri personāla apmācībām un attīstībai, pajautājiet par līdzatbildību un riskiem.

IZDEVĪGI PIEDĀVĀJUMI

-50% abonementam.

-50% atlaide 10 lekciju abonementam. Iepriekš 290 Euro, tagad 145 Euro, jeb 14,50 Euro par lekciju.

-50% apmācības uzņēmumiem

Apmācības Jūsu telpās 2 x mēnesī par lielisku cenu 350 Euro. Iekļauts: SLEPENIE PIRCĒJI, epastu un zvanu audits. Starplaiks 2 nedēļas ar izmērāmiem KPI.

-50% konferences apmeklējumam

Pārdošanas un vadības konference "GRAND SALES 2018: Black FRIDAY" SUPER BIĻEŠU PĀRDOŠANA -50%! Parasti 98 Euro, tagad 49 Euro/ pers.

-50% PĀRDEVĒJU ROKASGRĀMATA

Šī individuālā rokasgrāmata kļūs par Jūsu uzņēmuma kvalitātes standartu klientu servisā. Papildus 2 ieviešanas kursi pārdevējiem.

DĀVANU KARTE

Labākā dāvana draugiem vai kolēģiem ir zināšanas, kursi un apmācības Pārdošanas skolā. Dāvanu kartes termiņš ir mūžīgs.

Labdarības lekcija

Labdarības lekcija: SĀC SAVU BIZNESU notiek reizi 2 mēnešos. Visi ienākumi , lietas tiek nogādāti sociālajam dienestam. Lekcija notiek vakaros pēc publiskām lekcijām vai skolās.

APSKATIET FOTO NO APMĀCĪBĀM

NOSKATIES VIDEO UN TIEKAMIES MĀCĪBĀS

KĀPĒC PĀRDOŠANAS SKOLA?

Pārdošanas skola ir komunikācijas mīlestības projekts, kura mērķis ir attīstīt cilvēku prasmes un talantus savu karjeras un biznesa mērķu realizēšanā. Mēs ticam, ka katrs spēj būt izcils, veiksmīgs, prasmīgs un rezultatīvs. 

22
gadu  pieredze 
12180
iedvesmotu dalībnieku apmācībās 
100%
balles enerģijas un iedvesmas uzlāde 

976
izcilas klientu
​atsauksmes
28
nozares
​ 5 valstis
1240
pārdošanas
apmācības

PĀRDOŠANAS APMĀCĪBAS UN KURSI

Populārākās komunikācijas un pārdošanas apmācības notiek 1x mēnesī. Kopā vairāk kā 10 dažādas tēmas pārdošanā, komunikācijā un izcilā klientu servisā. Kopējais iespējamais vienu skaits ir 50, tādēļ ir nepieciešama laicīga PIETEIKŠANĀS.  Katra lekcija, kursi notiek 3 stundas ar vienu 10 min. pārtraukumu. Dalības maksa vienā publiskā pārdošanas lekcijā ir 29 Euro ar PVN. Par šī lekcijām ir izcilas ATSAUKSMES. 

Pārdošanas apmācības: KUR UN KĀ MEKLĒT JAUNUS KLIENTUS

Apmācības katram izsalkušam pārdevējam, kura mērķis ir iegūt jaunas "asinis" uzņēmuma asinsritē. Kur atrast jaunos klientus, kā viņus uzrunāt, kā izveidot izcilu pārdošanas piedāvājumu, kā atkārtot darījumus ar jauniem klientiem? Atbildes kopā atradīsim šajā pārdošanas komandas lekcijā. Pēc šīs lekcijas Jūsu klientu portfelis noteikti pieaugs vismaz par 10%.

Pārdošanas apmācības: TELEMĀRKETINGA MEISTARKLASE

Pārdošanas kursi aktīvās pārdošanas cilvēkiem. Laiks, ritms, saturs, ietekmes paņēmieni, intriga, pareizu vārdu atlase un virknējums. Tas viss ir tikai daļa no efektīvas un augstas konversijas telefona sarunas. Papildus skripti, runas moduļi un reakciju analītika. Jā, pēc šīm apmācībām Jūs citādi raudzīsieties uz telefona sarunu.

Pārdošanas apmācības: VEIKSMES FORMULA PĀRDOŠANĀ

Pārdošanas universālās tehnikas savienojot ar cilvēkam no Dieva piešķirtām īpašībām- pārdošana veidojās dabiski. Šajā pārdošanas un komunikācijas lekcijā mēs apskatīsim to kā nekļūstot agresīvam un nelaužot savus principus, audzināšanu un pasaules redzējumu, var arī sasniegt augstus rezultātus. Pārdošana bez spiediena un ,bez "uzmākšanās". Dabisks pārdevējs.

Pārdošanas apmācības: MANIPULATĪVĀS METODES PĀRDOŠANĀ

Komunikāciju seminārs, kursi A līmeņa pārdevējiem, kuri ir gatavi kāpt pāri robežām un barjerām. Prasmīgi vadot cilvēka prātus, Jūs kļūstat neuzveicams. Šajā pārdošanas lekcijā Jūs noteikti iegūsiet ceļu uz jaunām virsotnēm, drosmi apskatīt cilvēkus no cita "dzīvnieciskā" aspekta. Jūs spējas klientam ieviest uzticamību, mīlestību, lojalitāti, steigu un prieku. Ne tikai dabīgi, jo tam ir nepieciešams laiks, bet arī mākslīgi. Kā? Tiekamies!

Pārdošanas apmācības: ĶERMEŅA VALODA PĀRDOŠANĀ

Šīs ir apmācības tiem cilvēkiem, kuri vienmēr aizdomājās par iespējām un ideāliem pārdošanās procesā. Jā, cilvēku var daļēji nolasīt pēc viņa kustībām, sejas vaibstiem, žestiem, acu reakcijām, intonācijām un reakcijām. Tās prasmīgi nolasot pirms komunikācijas ir iespējams saprast klienta iespējamos rīcības un teksta, reakciju moduļus. Ķermenis dod iespēju mums iegūt vairāk informācijas, kura, savukārt, ļauj sasniegt nepieciešamo mērķi.

Pārdošanas apmācības: PĀRDOŠANAS PIEDĀVĀJUMS UN TĀ PREZENTĀCIJA

Šīs ir prasmīgas komunikācijas un pārdošanas apmācības, kurās izmantojot balss tembru, intonāciju, tonalitāti, ritmu un uzsvarus- tos savienosim ar stratēģiski veidotu un strukturētu prezentāciju. Kopējais rezultāts nodrošinās 100% veiksmi Jūsu uzņēmuma vai produktu virzībā. Tāpat mācīsimies veidot piedāvājuma formas un uzsvarus. Iekļausim tajā dažas pārdošanas manipulācijas cenas noturēšanai.