+371 26401908
РУС
LAT
РУС
Язык: РУС
LAT
РУС
+371 26401908

ОТЗЫВЫ ПРЕДПРИЯТИЙ О ПРОГРАММЕ ОБУЧЕНИЯ

ОТЗЫВЫ КЛИЕНТОВ

 

Viena no fantastiskākajām performancēm prezentācijas un semināra vadīšanā, kādu esmu Latvijā baudījusi. Tā tik tiešām bija bauda! Saturiska,noderīga un ļoti vērtīga informācija. Jāni kā pārdevēju un Jāņa pārdošanas prasmes es vērtētu visaugstākajā līmenī! Man patika tā īpašā atmosfēra,kas tika radīta pirmajās 10min. Plus jārēķinās,ka visu laiku gribēsies smaidīt, super! Paldies par brīnišķo pieredzi! :) Gribu saņemt arī prezentāciju ;)

20.08.2017 12:56, Stefānija

Biju konferencē "Jaunieši var", kur Jānis stāstīja par pārdošanu un uzņēmējdarbību kopumā! Bija patiešām lieliska saruna, kur smēlos motivāciju sākt kaut ko darīt un ieguvu labus padomus, kā uzsākt biznesu. Ieguvu noderīgu informāciju. Iesaku visiem pamēģināt pārdošanas skolas pakalpojumus.

19.08.2017 16:12, Dāvids

Lieliska un motivējoša nodarbība! Ļoti patīkami klausīties! Noteikti iesaku jebkuram jaunam un topošam uzņēmējam, kā srī aktīvam,pieredzējuša uzņēmēja pārdošanas speciālistiem!!! #jauniesivar

 21.04.2017 16:51, Vineta K

Esiet sveicināts, Jāni!

Liels paldies par saturīgo un iedvesmojošo lekciju!

Izejot no BVK telpām, idejas manā galvā ārdijās kā traki mustangi. Pirmais, ko izdariju atnākot mājās, uzrakstiju sludinājumu par saviem pakalpojumiem un pielīmēju pie kaimiņu dzīvokļu durvīm!

Godīgi sakot, man visu laiku rodas daudz vērtīgu domu, bet vienkārši ''slabo'' ķerties pie reāliem darbiem, bet pateicoties tādiem cilvēkiem kā Jūs, pamazām uzdrošinos spert aizvien lielākus soļus un uzstādīt ambiciozus mērķus.

16.03.2017, tā ir "pavadītā diena GRAND SALES 2017 - Pārdošanas un Vadības konference.

Esmu sajūsmā par to, ka tādā seminārā biju, jo guvu apstiprinājumus savam darbam, ko es daru un, ka tas notiek pareizajā virzienā.

Katra lektora sniegtā informācija ir noderīga, turpmākai restorāna attīstībai. Ir izveidojušies jauni kontakti, un pieredzes apmaiņa.

Paldies Jānim Viegliņam, ka ir šādi semināri, pēc kuriem ir sajūta, ka esi atradis atbildes uz saviem jautājumiem un saproti, kā virzīties tālāk. Novēlu ar šādu pat sparu turpināt iesākto!!!

 Muzikālais restorāns MOONshine, Kaļķu iela 12, Vecrīgas sirdī.

Viss notiek!

 13.03.2017 18:13, Norwex Baltic

Vēlamies izteikt atzinību Jānim Viegliņam par izcilajām apmācībām par Pārdošanas tēmu, ko 11.03.2017. apmeklēja mūsu klienti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Semināra norise – atbilstoši tēmai. Saprotama pasniegšanas maniere un spēja noturēt uzmanību. Harizmātisks lektors.

Semināra laikā iegūtā informācija lika domāt par pašattīstību un virzību augstāku mērķu sasniegšanai. Patīkami, ka semināra laikā tika izmantoti reāli piemēri, kas palīdzēja izprast teorētisko materiālu par efektīviem pārdošanas paņēmieniem. Pozitīvi ir tas, ka lektors ne tikai lasīja lekciju, bet lika domāt līdzi, iesaistīja diskusijās, lai palīdzētu pozitīvāk paraudzīties uz ambiciozajiem biznesa mērķiem.

 SIA Norwex Baltic kolektīvs

 23.02.2017 17:19, Laura Ferrera

Es arī esmu noklausījusies ļoti daudz pārdošanas seminārus- gan Brian Tracy, gan mūsu LV labāko (kā viņi paši sevi dēvē) speciālistu, gan grāmatās, gan internetā video veidā utt.-šur tur var uzzināt kaut ko jaunu, bet pārsvarā, lielos vilcienos viss ir par vienu un to pašu. Un noklausoties J. Viegliņu šodien 1,5h garumā, varu secināt, ka man ļoti patika- gan kā lektors, kas "paķēra" visu zāli, gan arī tās dažas noderīgās lietas- palīgrīki auditorijai- reāli pielietojami darbā, ko vispār tik īsā laikā varēja iedot. Nebija kārtējais "BLA BLA es esmu baigi foršais- ja gribat kaut ko vairāk, pērciet 8h semināru un tad es pastāstīšu..", kas parasti ir vērojams tik īsa laika pārdošanas lekcijās. Visi +/- 100 cilvēki gan pierakstīja, gan smējās, gan iesaistījās, gan pēc semināra stāstīja, cik ļoti viņiem ir patikusi šī lekcija. Man, laikam, ir apnikuši visi "pareizie", pareizajos uzvalkos staigājošie lektori, kuri visu lekciju par to vien domā, lai tikai neizdarītu kaut ko nepareizu vai nepateiktu nepareizos vārdus, bet nedomā par to, lai savu noderīgo materiālu arī pasniegtu tādā veidā, ka kāds gribētu klausīties un atcerēties- vairāk cilvēcības. Mani leksika neaizskāra un netraucēja, jo tas padarīja interesantāku profesionāli un saistoši pasniegto informāciju, kuru vēlējās dzirdēt semināra rīkotāji. PALDIES LIELS!

 24.01.2017 15:08, Dace

Ļoti noderīgas, radošas, jautras apmācības! Iegumu daudz dažādu ideju, kā uzlabot savus rezultātus savā darbā!

 Paldies!

Piedalījos "Telemārketinga meistarklasē" 10.11.2016.

Iepazinies ar Jāņa Viegliņa piedāvātajiem pārdošanas veicināšanas instrumentiem, secināju, ka dažus no tiem jau izmantoju savā ikdienas darbā. Taču uzzināju arī par vairākiem efektīgiem tirdzniecības instrumentiem, kurus noteikti izmantošu, piesaistot jaunus klientus.

Kā viens no papildus labumiem bija iepazīšanās ar pašreiz aktuālajām tendencēm Latvijas biznesa vidē tajās nozarēs, kuras pārstāvēja "Telemārketinga meistarklases" apmeklētāji. Man tas bija ļoti būtiski, jo galvenokārt strādāju ar darījumu partneriem Polijā, taču priekšstats par situāciju Latvijas tirgū var izrādīties visnotaļ noderīgs nākotnē.

Dalības maksu 10,- EUR apmērā uzskatu par vērtīgu investīciju, kura sevi vairākkārtīgi atpelnīs. Par to esmu 100% pārliecināts.

Jāņa Viegliņa apmācības iesaku tiem, kuriem jau ir pašiem sava pieredze tirdzniecībā, tomēr ir apnicis visu apgūt kļūdu un meklējumu ceļā.

Zināšanas, jaunas idejas, fantastiska pieredze, iedvesma, motivācija, drosme, optimisms, asprātība, enerģija- šie ir atslēgas vārdi 14. oktobrī apmeklētajām lekcijām.

Paldies Jāni par vērtīgi pavadīto dienu un personisko pieeju.

Iesaku visiem! Katra lekcijā iztērētā minūte ir tā vērta.

Braucu no Liepājas. Apmeklēju 14.oktobra visas dienas 3 lekcijas. Zināju, ka būs vērtigi! Tas tiešām bija iespaidīgi! Esmu sajūsmā par piesātināto dienu, par saņemto motivāciju, par pieredzes stāstiem, par ieteikumiem un idejām, par baudīto Jāņa klātbūtni! Paldies Jānim par patiesu vienkāršumu, degsmi, atdevi un izturību! Iesaku visiem visiem visiem!

Motivējoši! Sasmēlos jaunas idejas, patīkama pieredze.

 "SĀC SAVU BIZNESU" apmeklētāja

Pirmkārt, vēlos pateikt paldies par to, ka ir šāda iespēja plašam cilvēku lokam apmeklēt interesantas un motivējošas lekcijas. Domāju, ka plusi šajā ir simboliska cena un neliels ilgums. Var teikt, ka tam ir kāda sociāla funckija. Ja salīdzina ar konkurentu semināriem, tie ir "smagnēji" – dargāki un ilgāki.

Otkārt, par pašu lekciju, tā ir ļoti saturīga, tajā pašā laikā vienkārša, laiks paritēja ļoti ātri, un tas ir pozitīvi, ja salīdzina ar citām lekcijām, kur var aizmigt. Tajā pašā laikā viss par lietu, konkrēti. Laba motivācija saņemt prezentāciju.

Viens moments man "grieza" ausis, tas ir par dažu momentu stāstīšanu, piemēram, par facebook konkursiem. Es laikam stāstītu par tādiem momentiem, ka tā dara, nevis, ka tā darīju es, jo tad nerastos jautājums, kur tev var ticēt un kur nē man, kā lekcijas klausītājam. Bet tas ir tikai mans viedoklis.

 

15.jūlija seminārs bija iedvesmojošs, motivējošs, atsvaidzinoša vēja dvaša karstā vasaras dienā! Paldies!

Aizejiet, noķeriet pērles, kas birst, kā no pārpilnības raga, par baltu velti! Es savas salasīju!

Paldies par lielisko lekciju "Sāc savu biznesu" 15.07.! Tik ļoti patika un iedvesmoja, ka "aizsūtīju" uz šo lekciju arī savu vīru! Tagad tikai jāliek lietā gūtās idejas un jārīkojas :)

15. jūlijā apmeklēju KUR UN KĀ MEKLĒT JAUNUS KLIENTUS. Līdz kursiem man bija skeptiska attieksme. Pēc kursiem – pieteikšos vēl uz 2 apmācībām augustā. Tas ir tā vērts! Iesaku visiem!

Apmeklējot vairākas 2,5 h apmācības ieguvu:

+ lietderīgi iztērētu katru manu laika minūti

+ daudz praktiskas idejas

+ iedvesmu un motivāciju

+ personīgu attieksmi

+ daudz pārdošanas detaļu ko nemāca citi

С огромным удовольствием слушал все твои лекции и использую те приёмы продаж о которых мы с тобой вели множество дескуссий.

Просто у меня в карманах появилась множество козырей ,которыми ты поделился!!!

Спасибо тебе огромное!!!

Vēlos pateikties Jānim par semināru 22.06. Nebija iespēju pēc trešdienas semināra uzkavēties ilgāk un atstāt savus labos iespaidus video atsauksmē, tāpēc rakstu; Ekspektācijas par 2,5h , par 10 eur nebija ļoti augstas, bet beigu galā "smadzeņu plaukti tika pārkārtoti lieliski, putekļi nopūsi:)" + vairākas labas, lietderīgas jaunas idejas!

Paldies! Labprāt sūtīšu savus kolēģus mācības!

Apmeklēju semināru "Sāc savu biznesu". Paldies Jānim par dalīšanos savā pieredzē!

Beidzot ir kāds, kas runā par Latvijas tirgu, kā darboties tajā. Ieguvu daudz idejas un iedvesmas sava biznesa uzsākšanai.

Noteikti iesaku visiem, kas meklē idejas un impulsu sava biznesa uzsākšanai!

Iesaku ikvienam, itsevišķi jauniem un gribošiem pārdevējiem! Paver plašāku redzesloku un labāk saprast kas un kā darbojas!

Tiešām noderīga informācija un kopumā labi pavadīts laiks. :)

Iesaku ikvienam apmeklēt semināru "Sāc savu biznesu". Spēcīgs, motivējoš un ar daudz dažādiem knifiem!

Paldies par motivējošo un aizraujošo semināru "Sāc savu biznesu".Biju patīkami pārsteigts ,par profesionālu vienkāršumu un kreativitāti.

Ieguvu daudz jaunu motivējošu atziņu. Iesaku visiem , kas vēlas mainīt , ko savā dzīvē.

Apmeklēju semināru "Izcils pārdosanas dialogs". Uzzināju daudz jaunu un vienkāršu lietu, par kurām ikdienā nemaz pats neaizdomājies.

Dažādu problēmsituāciju apskatīšana un analīze palīdz izprast dažādu rīcību sekas.

Paldies, par ieskatu pārdošanā! Iesaku arī citiem!

Apmācības par pievienotās vērtības radīšanu produktam - interesantas, atraktīvas, noderīgas. Paldies.

Paldies par semināru "Sāc savu biznesu", ļoti vērtīgs un interesants lekcijas materiāls! Noteikti iesaku apmeklēt visiem tiem, kuri šaubās par sava biznesa uzsākšanu! Pārdošanas skola noteikti jūs aizvedīs pie pareizās izvēles!

Augsti godādais Jāni Viegliņ!

Biju uz Jūsu semināru un varu droši teikt, Jūs esat labākie, jo esmu apmeklējis dažādus pārdošanas kursus, seminārus utt.

Iesaku "Pārdošanas Skolu" visiem, kam intresē uzsākt uzņēmējdarbību, paplašināt vai atsvaidzināt zināšanas, jo šīs zināšanas Jāņa Viegliņa apkopojumā ir izcils špikeris katram uzņēmējam.

uzzināju dažādus knifiņus pārdošanā. Noteikti apmeklējiet!

Paldies Jānim par tik aizraujošu semināru - 4 st. ar nozīmīgām, pats galvenais, efektīvām metodēm, kuras iegūtas praktizējot ikdienas pārdošanas mākslu. Jā patiesi Jānis ir "uzbūris" pārdošanu par patīkamu nodarbi un nodemonstrējis lieliski to no dažādiem aspektiem. Bieži vien mums nākas maksāt dārgi vai palikt bez darījuma it kā pie mazas nepilnības, taču tas var skart mūsu labo reputāciju, noskanojumu un motivāciju darboties tālāk. Ir iespēja nemaksāt par savām klūdām, tieši apmeklējot Pārdošanas skolu, ne tikai ietaupīsiet, bet arī sasniegsiet savus mērkus daudz ātrāk un efektīvāk.

Ja Jānis būtu lielgabals ar mērki iznīcināt pili, līdzjūtība pretiniekiem.

Paldies Jānim par piesātināto lekciju 15.04.! Iedvesmoja pārkāpt ierastās, nospraustās barjeras, kaut kādus iepriekš noteiktus rāmjus. Būt arī radošam pārdošanā!

Paldies! Lai veicas! Ceru, ka prezetācijas materiāli nebūs ilgi jāgaida! ;)

SUPER! Vai prezentācija par 15.04. arī būs?

Biju patīkami pārsteigta apmeklėjot semināru 15.04.2016.Pirmkārt ineresanta pasniegšanas pieeja kas manī izraisīj ĺoti pozitīvas emocijas un iekšėjo aicinājumu darīt vėl vairāk nekā šobrīd.

Otkārt saňėmu prakstiskus piemėrus,no kuriem noteikti mėğināšu realizėt.

Treškart,parādījas velme apmeklėt semināru GrandSale.

Paldies Jums in cerams prezentācijas matetiāli nebūs ilgi jāgaida

Ar cieņu,

Inna

Viens no foršākajiem semināriem un kuru esmu gājusi. Jauka un nepiespiesta atmosfēra ar fantastisku, pārliecinošu un rekomendējošu uzstāšanos. Gaidīšu prezentācijas materiālus no 15.04. semināra.

 

Ļoti saistošs pasākums ik vienam...ne tikai pārdošanas speciālistiem! Iesaku apmeklēt nākamo Grand Sale konfereci!

 

Super pasākums! Nevaru sagaidīt nākamo Grand Sales konferenci!

 

Paldies Pārdošanas skolai par fantastiski pavadīto dienu! Manuprāt, Grand Sales 2016 izdevās par 110% !!!

Interesantos cilvēkos ir tikpat interesanti un aizraujoši klausīties, un diena pagāja vienā elpas vilcienā. Pat nemanīju, kā pienāca laiks atvadīties! Vienas no 6 jēgpilnākajām stundām manā mūžā! Paldies!

Tiekamies Grand Sales 2016 - Rudens sesijā!

 

Lieliski! Lieliska iespēja ik vienam! Tā ir kā milzīga ievesma, kā grūdiens Jūsu personīgajā izaugsmē un biznesā! Apmeklēju divus kursus šajā skolā - Jaunu klientu piesaistīšana, ko vadīja Jānis un Facebook komunikācijas iespējas, ko vadīja Linda. Perfekts darbs ar katru dalībnieku! Ļoti pārskatāmi, sakārtoti un saprotami sniedz zināšanas un galvenais uzdrīkstēšanos un nostiprina ticību pašos sevī. Bieži vien tikai šīs divas lietas pietrūkst, lai piepildītu savu dzīves sapni. Kā šodien teica Jānis - Ja problēmu var atrisināt par naudu, tad tā nav problēma! Tie ir izdevumi! - Lielisks ieskats katram pašam sevī un pavediens - kā atrisināt savu izdevumu nosegšanu...un ne tikai - kā gūt dzīvespieku strādājot un, kā nopelnīt vairāk.

 

Есть семинары, в течение которых приходится пить много кофе, чтобы не уснуть! :-)

Семинары Яниса другие! Эмоциональные и живые! Для того, чтобы это оценить, вам обязательно нужно их посетить!

 

Отличный семинар! Было очень интересно и на самом деле познавательно! Информация воспринималась легко, яркие примеры, оригинальная подача! Спасибо! :)

 

Jautri un derīgi.

 

Paldies par lieliski pavadīto vakaru, radošām idejām un jaunām zināšanām. Noteikti tiksimies GRAND SALES 2016

Paldies par motivāciju, milzīgo pašapziņas celšanu un noderīgajām zināšanām. Noteikti tiksimies nākošajos semināros. Iesaku visiem!!

Paldies par lielisko semināru vakar! Ieguvu jaunas, noderīgas zināšanas un pats galvenais - milzīgu motivāciju uzsākt savu ceļu biznesā!

Noteikti tiksimies atkal!

 

Nebiju vēl bijis uz tik kolosālu semināru, pašmāju talants pārdošanā. Laiks paskrien nemanot, bet zināšanas tik krājas. Pirms semināra man teica, ka nebūs tik motivējoši, kā lielie semināri. Pēc semināra varu teikt, tas bija vairāk kā motivējoši un iedvesmojoši! Liels prieks, ka esmu iepazinis pardosanasskola.lv

 

Super! Motivācijas, degsmes un ideju ģenerators. Paldies Jānim par enerģisko pasākumu!

 

Šādas motivējošas konferences ir tieši laikā, kad ārā ir drūms rudenīgs laiks! Jaunas idejas, pieredze iz dzīves un protams - pārdošana visos tās līmeņos ir tas kas paceļ vēlmi to darīt labāk un efektīvāk.

Ir lietas kuras noteikti netiks aizmirstas, konkrēti, spilgtie citāti:

"Ja ir mērķis uz ko ej, vari sasniegt pilnīgi visu"

''Ir dienas kad padoties aizliegts''

un

Cena ir kā apakšbikses - nolaiž pēdējo

 

Jaudīgi, enerģiski,intriģējoši, interesanti un zinoši! Šie vārdi jo īpaši raksturo Jāni Viegliņu-"Pārdošanas skolas " vadītāju un dibinātāju. Cilvēks īstajā vietā un laikā.Pats galvenais ka šo visu viņš dara no sirds, dabīgi un profesionāli.

Pateicamies Jānim un Lindai, kā arī vieslektoriem par iedvesmojošo un jauko GRAND SALES 2015 pārdošanas konferenci!

Īpašais paldies arī "mākoņu pārdošanas speciālistam" Mārtiņam par atklāto un interesanto stāstu.Esam pārliecināti, ka Mārtiņam viss izdosies, jo viņš jau ir stiprs un stipras ir arī viņa domas!Pēc šī stiprā stāsta Mārtiņam padoties ir vienkārši "AIZLIEGTS"

Lai veiksme,forši klienti un enerģija Jūs visus pavada arī turpmāk

Jāni! Liels paldies Jums un Jūsu komandai par semināru "Grand Sales 2015". Bija daudz noderīgu padomu, interesantu ideju un pozitīvu emociju. Īpaši liels paldies par Mārtiņa Zvīdriņa uzstāšanos un viņa "Pasaku". Ticam, ka Mārtiņam viss izdosies!