Kas ir "Pārdošanas skola"

Pārdošanas skola ir zināšanu, pieredzes, aizraušanās un spilgtu ideju apkopojošs projekts, kura mērķis ir sniegt reālu un efektīvu palīdzību uzņēmumiem vai privātpersonām ar un ap lietām vai emocijām, kas saistītas ar pārdošanu un komunikāciju.

Mūsu vērtības.

> Vienmēr līdzās mēs esam visos posmos līdz sasniedzam rezultātu.
> Profesionāls sniegums, ko garantē mūsu pieredze un cieša sadarbība ar klientu.
> Uzticamība, mēs vienmēr izpildām savus solījumus.

Kāpēc Pārdošanas skola?

Pārdošanas skola sniedz pielietojamas zināšanas un attīsta katra cilvēka prasmes, lai personāls un uzņēmums pārdotu vairāk, kā arī  attīstītos pozitīva un veselīga iekšējā vide.  Mēs iemācām sākumā domāt un tad- darīt. Iemācām sajust.
Tikai pie mums- iemācīsieties ieraudzīt tās lietas, kuras pirms tam neredzējāt, bet kurām ir izšķiroša loma pārdošanā- pircēju piesaistei un ērtībām.
Un svarīgākais! Pārdošanas skola iemāca mīlēt - klientu, cilvēkus, savu darbu un pašam sevi.

Mēs dodam cilvēkiem to, kas cilvēkiem, visbiežāk, trūkt- smaidi, dzīvesprieks, optimisms, vēlme piedalīties un gribasspēku, lai darītu tagad un te. Jo katrs no mums ir izcils, tomēr arī izcilība ir jāspodrina. Pārdošanas skolā iemāca pārdot ne tikai taustāmas lietas vai pakalpojumus, mēs iemācām radīt klientam sapni un emocijas.

Jānis Viegliņš, "Pārdošanas skolas” dibinātājs un vadītājs

"Jānis Viegliņš - viens no izcilākajiem Latvijas pārdošanas un komunikācijas profesionāļiem un iedvesmotājiem. Cilvēks, kurš ar  lielām pūlēm pabeidza vidusskolu, strādāja kokzāģētavā un bija tik nabadzīgs , ka ēda gārsu un nātres, Cilvēks, kurš bērnībā veikalos uz parāda ņēma  pārtiku  un slauca govis,  lai  zemnieki viņu pabaro. Tik nabadzīgs, ka klasesbiedri kaunējās ar viņu kopā doties uz ballītēm.
Tagad Jānis ir cits cilvēks, viņš
 ikdienā palīdz uzņēmumiem un individuāliem klientiem sasniegt vēl nebijušas virsotnes peļņas palielināšanā, komandas saliedēšanā, jaunu klientu piesaistē un korporatīvā tēla izveidē. Jānis iedvesmo jebkuru, kurš ar viņu tiekas.  Profesionālis, kurš jau 26 gadu vecumā mēnesī pelnīja krietni vairāk nekā lielu uzņēmumu vadītāji.  Tagad Jānis ieguvis arī maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā un viņa ikgadējie ienākumi sastāda ciparu ar piecām nullēm.

no grāmatas "Kā gūt panākumus Latvijā"
Apskati tikai mazu daļu fotogrāfijas, kuras tapušas apmācību laikā.