ĶERMEŅA VALODA PĀRDOŠANĀ

​“Interesanti, runā vienu, bet ķermenis norāda uz ko citu. Blefo. Atšifrēts!” - tā nodomāju sarunā ar klientu.
Tās ir nenovērtējamas zināšanas, sevišķi pie paaugstināta riska darījumiem - iemācīties lasīt klienta ķermeņa valodu vai arī prast nenodot sevi.
Protams, nekad nav 100% pārliecības, ka ķermeņa valoda mums visu pateiks priekšā, BET, ir varbūtības un sakritības. Apvienojot tās ar zināšanām, mums paveras fenomenāla iespēju pasaule. Gaidām Jūs šajā lekcijā, lai dalītos ar Jums mūsu zināšanās un, svarīgākais, skaidrojumos par praktiskiem pielietojumiem, ko grāmatā nekad neizlasīt! Tiekamies!
P.S. Vēl viens jautājums... Jūs tiko pakasījāt pieri, sēžot atliecies krēslā. Vai ziniet, ko tas nozīmē pārdošanas pārrunu laikā?
Apmācības vada: Jānis Viegliņš
APMĀCĪBU MĒRĶAUDITORIJA: ikviens, kuru interesē pilnveidot pārdošanas prasmes​
METODES: teorija, diskusijas grupās, problēmsituāciju izspēle
DALĪBAS MAKSA: tikai 29 eur ar PVN. 
NORISES VIETA: BIZNESA VADĪBAS KOLEDŽA, Alberta iela 13, Rīga, LV-1010

Ar ļoti izteiktu fokusu uz praktisko pārdošanu Pārdošanas skola apmāca gan uzņēmumu pārdošanas personālu, gan vadītājus, gan regulāri organizē publiskus seminārus, kuros var piedalīties jebkurš interesents. Pārdošanas skola ir attīstījusi ap 70 mazumtirdzniecības vietu Baltijā un piedalījusies pārdošanas plānošanā un darbinieku apmācībā vairāk nekā divdesmit dažādos vairumtirdzniecības uzņēmumos. Iepazīstieties ar mūsu klientu atsauksmēm un laipni lūgti mūsu pārdošanas apmācībās!
Publisko apmācību grafiku 2017. gadam skatiet pārdošanas apmācību kalendārā.

PIETEIKTIES APMĀCĪBĀM