VEIKSMES FORMULA PĀRDOŠANĀ
Apmācības pārdošanā
Savu veiksmes formulu pārdošanā, izcilā klientu servisā, komunikācijā- katrs atrod pats. Viens to rod ātrāk, cits tā arī nespēj saprast to visas dzīves garumā.  Tomēr- ir teorijas, praktiskie paņēmieni, vingrinājumi, kuri palīdz šo katra formulu izveidot.  
Šajā lekcijā es, Jānis Viegliņš, Jums izstāstīšu savu veiksmes formulu pārdošanā. Kā es pie tas nonācu, kas ietekmēja manu ceļu līdz tam, savas veiksmes un neveiksmes šo formulu veidojot.​ Apmācības vada: Jānis Viegliņš
APMĀCĪBU TĒMAS:
> Lekcijā mēs meklēsim katra Talantus un ekselences, kuras iespējams transformēt vērtībās. 
> Mēs apskatīsim klientu uzvedības modeļus un varbūtībās rīcības izraisītājus
> Analizēsim kādi ietekmes paņēmieni visīsākā laikā dod taustāmu rezultātu
> Apkoposim vērtības, kuras ir šīs veiksmes komponentes. Tā arī būs Jūsu mājas darba daļa, pie kuras Jums disciplinētu būs jāstrādā. 

APMĀCĪBU MĒRĶAUDITORIJA: ikviens, kuru interesē pilnveidot pārdošanas prasmes
METODES: teorija, diskusijas grupās, problēmsituāciju izspēle
DALĪBAS MAKSA: tikai 29 eur ar PVN. 
NORISES VIETA: BIZNESA VADĪBAS KOLEDŽA, Alberta iela 13, Rīga, LV-1010
Ar ļoti izteiktu fokusu uz praktisko pārdošanu Pārdošanas skola apmāca gan uzņēmumu pārdošanas personālu, gan vadītājus, gan regulāri organizē publiskus seminārus, kuros var piedalīties jebkurš interesents. Pārdošanas skola ir attīstījusi ap 70 mazumtirdzniecības vietu Baltijā un piedalījusies pārdošanas plānošanā un darbinieku apmācībā vairāk nekā divdesmit dažādos vairumtirdzniecības uzņēmumos. Iepazīstieties ar mūsu klientu atsauksmēm un laipni lūgti mūsu pārdošanas apmācībās!
Publisko apmācību grafiku 2017. gadam skatiet pārdošanas apmācību kalendārā.

PIETEIKTIES APMĀCĪBĀM