MANIPULĀCIJAS PĀRDOŠANĀ UN KLIENTU SERVISĀ

Seminārs īstiem pārdošanas faniem
Vai esiet domājis, kādēļ klienti pieņem vienus vai otrus lēmumus, kuri mums dažreiz ir nesaprotami. Arī paši klienti nesaprot motivāciju, tomēr izjūt prieku un gandarījumu ar kuru dalās ar apkārtējiem. Es ticu, ka klientiem var dot rīkojumus, pavēles, komandas un ietekmēt viņu lēmumus. 
Un te nu mēs nonākam līdz draudīgajam vārdam- manipulācijas jeb ietekmes metodes. Ir tehnikas, kuras izmanto balss tembru, intonāciju, tonalitāti, ķermeņa kustības un pareizu vārdu virknējumu. Pauzes un balss skaļums. Jā, tas viss ir ļoti nozīmīgi. 
Par visu iepriekšējo un vēl, runāsim šajā lekcijā. Laipni lūgti, šī lekcija Jums palīdzēs ne tikai pārdošanas attīstībā, bet arī personāla vadībā, biznesu pārrunu laikā, kā arī savas dzīves kvalitātes veidošanā. Apmācības vada: Jānis Viegliņš
APMĀCĪBU MĒRĶAUDITORIJA: katrs, kurš vēlās kļūt par savas karjeras un dzīves veidotāju​
METODES: teorija, diskusijas grupās, problēmsituāciju izspēle
DALĪBAS MAKSA: tikai 29 eur ar PVN. 
NORISES VIETA: BIZNESA VADĪBAS KOLEDŽA, Alberta iela 13, Rīga, LV-1010

Ar ļoti izteiktu fokusu uz praktisko pārdošanu Pārdošanas skola apmāca gan uzņēmumu pārdošanas personālu, gan vadītājus, gan regulāri organizē publiskus seminārus, kuros var piedalīties jebkurš interesents. Pārdošanas skola ir attīstījusi ap 70 mazumtirdzniecības vietu Baltijā un piedalījusies pārdošanas plānošanā un darbinieku apmācībā vairāk nekā divdesmit dažādos vairumtirdzniecības uzņēmumos. Iepazīstieties ar mūsu klientu atsauksmēm un laipni lūgti mūsu pārdošanas apmācībās!

Publisko apmācību grafiku 2017. gadam skatiet pārdošanas apmācību kalendārā.

PIETEIKTIES APMĀCĪBĀM